O mnie

Psychologię studiowałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, 5 letnie studia, kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna, następnie Uniwersytet Rzeszowski Wydział Pedagogiczno – Artystyczny Studia Podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego.
Program Pomocy Psychologicznej ­ Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie – Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży.
Szkoła Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień. CARE BROK.
Czteroletni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Oddziale Zaburzeń Osobowości w Szpitalu J.Babińskiego w Krakowie w którym podnoszę kwalifikacje do chwili obecnej.

Od wielu lat pracuję z ludzmi uzależnionymi i ich rodzinami. Pracowałam między innymi w Podhalańskim Szpitalu Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu – (Stacjonarny Oddzial Leczenia Uzależnień, Poradnia Leczenia Uzależnień i w Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych), w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień w Kościelisku. Pracowałam również  jako psycholog szkolny, między innymi w Prywatnym Technikum Hotelarskim w Zakopanem, w SPSK w Czerwiennem. Obecnie jestem psychologiem szkolnym w Gimnazjum nr 1 w Zakopanem. Od kilku lat prowadzę gabinet psychoterapeutyczny pod stałą superwizją. Prowadzę szkolenia na potrzeby różnych grup odbiorców w zakresie psychologii.

Pozdrawiam Kinga Gdulska